Dziewczyny na plaży - Girls on the beach


Zwyczaje plażowe w różnych krajach. Jedziesz na wakacje - zobacz czego się możesz spodziewać, jak się ubrać żeby nie wzbudzić sensacji i zgorszenia lub co gorsza żeby nie popaść w konflikt z prawem.

RUMUNIA
Rumunia - plaża Mamaia - przeważa topless i stringi
 Kobiety opalają się często topless, najczęściej w stringach, na deptakach też raczej panuje tendencja odsłaniania niż zasłaniania.
Sporo ustronnych miejsc zaanektowanych przez naturystów.


Mamaia - deptak - Rumunia


BUŁGARIA
Modne jest opalanie się topless, często spotykane stringi.
Dużo plaż dla naturystów - trzeba uważać żeby się przypadkiem nie nadziać na grupę golasów
Nikogo nie dziwi opalanie się nago nawet na plażach tekstylnych, gdzie bez skrępowania na golasa paradują zarówno faceci jak i kobiety.


CYPR
Dowolność stroju - na plażach spotyka się zarówno ludzi w kompletnych strojach kąpielowych, jak i mocno niekompletnych. Naturyzm jest absolutnie zakazany. Dzikich nieuczęszczanych, plaż natomiast jest bez liku.


CHORWACJA
Dowolność stroju - na plażach spotyka się zarówno ludzi w kompletnych strojach kąpielowych, jak i mocno niekompletnych. Naturyści mają swoje plaże i ośrodki kempingowe, ale na dzikich plażach, w małych zatoczkach  można spotkać osoby opalające się nago, które nie odczuwają potrzeby kontaktu z innymi ludźmi. Należy uszanować czyjąś intymność i znaleźć sobie miejsce na tyle oddalone, aby wszyscy czuli się komfortowo.

Chorwacja - osoby opalające się nago spotykane są zarówno na plażach naturystycznych, jak i w małych zatoczkach

ALBANIA
Jest zakaz opalania się nago i topless, nie ma oficjalnych plaż dla naturystów, dzikich plaż bardzo dużo
Kostiumy kąpielowe - dominuje tradycyjne bikini.
Albania - Vlora - dziewczyna w bikini
Albania - Vlora - na plażach króluje tradycyjne bikini
CZARNOGÓRA
Pełna dowolność stroju - im bardziej skąpy tym lepszy. Pełna swoboda również na deptakach w nadmorskich kurortach. Nie powinien dziwić widok idącej pary z dzieckiem, gdzie kobieta ma 20cm szpilki i szorty odsłaniające pośladki.

tancerki przed wejściem do dyskoteki - Budva - Czarnogóra


Tagi: kostium kąpielowy bikini plaża stringi sexy topless Morze Czarne Morze Śródziemne plaża nudystów plaża naturystów dziewczyna dziewczyny na plaży Rumunia Bułgaria Grecja Zdjęcia Albania biust kąpielówki nago Adriatyk chorwacja istria korczula, split dubrownik,